Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

MISIE

 

 zdjęcie grupy misie

 

To najmłodszy oddział przedszkolny. Tworzy go 13 chłopców i 7 dziewczynek. Wychowawczynią grupy jest Pani Iza Jeske, którą w opiece nad dziećmi wspiera Pani Zuzanna Wasilewska.

Misie to energiczne, pomysłowe i ciekawe świata dzieci. Dopiero rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem dlatego wciąż uczą się zasad współżycia w grupie oraz samodzielności. Uwielbiają zabawy ruchowe, eksperymenty i doświadczenia. Chętnie uczestniczą także w zajęciach dydaktycznych, muzycznych oraz plastycznych. Dwa razy w tygodniu mają „fun” na zajęciach z j. angielskiego. Biorą udział także w różnych uroczystościach i imprezach organizowanych w przedszkolu takich jak: Dzień Przedszkolaka, Dzień Pluszowego Misia, Mikołajki, warsztaty cukiernicze, pokazy muzyczne i wiele, wiele innych.

Misie realizują program wychowania przedszkolnego „Drużyna marzeń”, który zapewnia im rozwój wszystkich kompetencji kluczowych. 

Zajęcia wzbogacane są przez elementy Metody Dobrego Startu, aktywną matematykę według koncepcji prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, zabawy z serii „Kodowanie na dywanie” oraz doświadczenia i eksperymenty. 

W grupie realizowane są 3 projekty: „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”, „Z darami natury świat nie jest ponury”, „Mali wielcy odkrywcy” oraz innowacja „Eksperymenty na 4 pory roku”.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

Lipiny 14

92-701 Lipiny

 

tel./fax: 42 6484212

tel. kom.: 507045237

 

e-mail: sekretariat@splipiny.pl

mapka