Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

KONKURSY

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "MALOWANE WERSY" 

 Plakat konkursu Malowane wersy

Przypominamy, że 7 czerwca 2024 mija termin nadsyłania prac na wojewódzki konkurs plastyczny "MALOWANE WERSY", dedykowany dla uczniów klas 6-8 ze szkół podstawowych z terenu województwa łódzkiego. Konkurs polega na zilustrowaniu cytatu z twórczości poety Zbigniewa Herberta.

Więcej szczegółów o konkursie i regulamin

 

 

V Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” 

Plakat konkursu

 Szczegóły dotyczące konkursu

 

 

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni na Wzniesieniach – sowy, jeże, nietoperze” dla uczniów klas I-III 

Loga parków krajobrazowych

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Oddział Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich zaprasza uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Barwy jesieni na Wzniesieniach – sowy, jeże, nietoperze”. Tegoroczny konkurs związany jest z tematyką zwierząt nocnych oraz ich zależnościami pokarmowymi, przykładach i sposobach zdobywania pożywienia: w lesie, na łąkach i polach. Wzorem lat ubiegłych, prace wykonywane mogą być dowolną techniką plastyczną w formacie A3 lub A4, podczas zajęć w szkole bądź w domu. Kładziemy nacisk, aby prace te wykonywane były samodzielnie, bez pomocy rodziców czy innych osób dorosłych, gdyż nagrodzić pragniemy przede wszystkim trud i zaangażowanie uczniów.

Osobą do kontaktu w sprawie konkursu jest p. Jolanta Kacprzak, z którą można kontaktować się drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie (042) 630 90 95.

Regulamin konkursu wraz z wzorem oświadczenia RODO dla rodziców dzieci.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

Lipiny 14

92-701 Lipiny

 

tel./fax: 42 6484212

tel. kom.: 507045237

 

e-mail: sekretariat@splipiny.pl

mapka