Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

 plakat programu Czyściochowa Akademia

 

 

Wygrana w Konkursie Czyściochowej Akademii pt. "Gąbka jak ze snu" 

 Praca konkursowa Gąbka jak ze snu

Kolejny raz wygraliśmy bon podarunkowy za wykonanie pracy na konkurs "Gąbka jak ze snu", który możemy zrealizować w drogeriach Rossmann w całej Polsce. Pozwoli ona na zakup produktów do higieny i pielęgnacji dla dzieci, które brały udział w przygotowaniu pracy konkursowej.

Koordynator programu - Agnieszka Kotynia

 

 

Okładka Czyściochowej Płyty 

 Okładka Czyściochowej Płyty

Dzięki zaangażowaniu uczniów w wykonanie projektu "Okładki Czyściochowej Płyty" udało nam się wygrać kartę podarunkową na kwotę 500 złotych do zrealizowania w drogeriach Rossmann w całej Polsce. Pozwoli ona na zakup produktów do higieny i pielęgnacji dla dzieci, które brały udział w przygotowaniu pracy konkursowej.

 

 

 

Program "Czyściochowa Akademia" Rossmann 

 Program

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła po praz drugi dołączyła do kolejnej edycji długofalowego, ogólnopolskiego programu Rossmanna „Czyściochowa Akademia” 2022/ 2023, którego celem jest wyrabianie nawyków higienicznych i utrwalanie ich u najmłodszych. Programem objęci zostaną uczniowie klasy IIIA.  Kolejny rok będziemy wspólnie edukować najmłodszych uczniów naszej szkoły, wykonywać w ramach projektu różnego rodzaju konkursy oraz aktywności, za które będą przyznawane punkty oraz nagrody. Walczymy zarówno o nagrody rzeczowe, jak i pieniężne dla uczniów naszej szkoły.

Szkolny koordynator programu - Agnieszka Kotynia

 

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

Lipiny 14

92-701 Lipiny

 

tel./fax: 42 6484212

tel. kom.: 507045237

 

e-mail: sekretariat@splipiny.pl

mapka